Zmiany

Wszystko zmieniało się w zastraszającym tempie. Wyszła za mąż, wyprowadziła się z rodzinnego miasta, zaczęła swoją działalność. Nie było łatwo, były trudne momenty. Mąż bardzo dużo pracował, nie znała Poznania, nie miała tu przyjaciół. Wiadomo, że zawsze można kogoś poznać, ale Jola bardzo dużo czasu poświęcała na pracę, w końcu rozkręcenie biznesu to nie jest łatwa sprawa. Musiała od nowa organizować swoje życie. Nawet przyziemne sprawy należało uporządkować.

W swoim rodzinnym mieście miała tego samego fryzjera, do którego chodziła od lat. Miała też znajomą krawcową, która wprowadzała drobne poprawki do jej kreacji. Depilacji dokonywała w zaprzyjaźnionym gabinecie kosmetycznym. Po przeprowadzce chciała trochę zaoszczędzić i niektórymi rzeczami zająć się samodzielnie. Skróciła sobie sama spodnie i wyszło całkiem nieźle. Szukała w okolicy fryzjera, który wzbudziłby jej zaufanie, a tymczasem zapuszczała włosy. W wyszukiwarkę wpisywała „depilacja woskiem Poznań” szukając profesjonalnego gabinetu kosmetycznego, do którego zaglądałaby częściej. Była zwolenniczką lokalności, dlatego szukając poszczególnych punktów zależało jej, by znajdowały się w dzielnicy, w której zamieszkała. A w tym całym rozgardiaszu i zintensyfikowanej organizacji okazało się, że jest w ciąży.

Piękna w ciąży

Oboje z mężem bardzo się ucieszyli, chociaż ona miała pewne obawy, czy to nie za wcześnie. Nie zdążyła się zaaklimatyzować, nie rozkręciła jeszcze firmy, a przecież nie wiadomo, jak się będzie czuła. Zdecydowała się, że co by się nie działo, chce być atrakcyjna i zadbana. Ciąża to nie jest choroba ani wymówka do tego, żeby się zapuszczać. Czytała artykuły na temat zdrowego odżywiania i ćwiczeń w ciąży, nie chciała zaniedbać żadnego aspektu. I była jeszcze jedna kwestia: włosy na brzuchu w ciąży. Przeczytała gdzieś, że mogą się pojawić, ale nie wiedziała, czy można je usuwać. Na szczęście znalazła świetny i profesjonalny gabinet kosmetyczny, specjalizujący się w depilacji woskiem. Przy najbliższej wizycie zamierzała o wszystko wypytać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *