Pokonanie nieśmiałości

Iza nie wiedziała, czego się spodziewać, ale jakoś inaczej sobie to wyobrażała. Jej wyobraźnia podpowiadała jakieś skomplikowane urządzenia, maszynki, ostrza. Wosk kojarzyła tylko ze świecą, nie wiedziała, że istnieje coś takiego jak wosk do depilacji bikini.

Koleżanka próbowała jej to wszystko wyjaśnić, ale w pewnym momencie uzmysłowiła sobie, że najlepiej gdy się sama przekona. Zabrała ją do swojego ulubionego i sprawdzonego gabinetu kosmetycznego. Tam uprzejma pani wszystko jej dokładnie wyjaśniła i pokazała jej ulotkę z napisem „depilacja woskiem cennik”. Iza wybrała depilację nóg, pach i bikini właśnie. Była nieco zawstydzona, ale chciała kompleksowo o siebie zadbać i czuła, że chce raz na zawsze pożegnać swoją nieśmiałość. Musiała zacząć się przełamywać. Nie było jej łatwo obnażyć się przed obcą osobą, ale uzmysłowiła sobie, jak wiele kobiet to robi i że nie ma w tym niczego złego. Cieszyła się na samą myśl o swoim nowym image’u, nowej estetyce. Nie chciała pędzić takiego życia jak jej przyjaciółka, nie zależało jej na wielu adoratorach. Zależało jej na jednym.

Pierwsza miłość

Znajomość rozwijała się powoli, we właściwym tempie. Młodzi chcieli się poznać i razem spędzać czas. Z radością odkrywali, że lubią te same rzeczy, że słuchają tej samej muzyki. Ich drogi w przeszłości często się przecinały, aż dziwne, że dotąd się nie spotkali. Ale przeszłość nie miała żadnego znaczenia, liczyło się to co teraz i co jeszcze było przed nimi. Iza nabierała pewności siebie, przez co zmienił się jej wygląd zewnętrzny. Wewnętrznie czuła się silniejsza. Jej ciało było zadbane, częściej ćwiczyła i regularnie umawiała się na depilację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *