Kobieca solidarność

To była grupka fantastycznych babek. Poznały się na zajęciach jogi dla kobiet ciężarnych. Bardzo szybko się zaprzyjaźniły, bo miały wiele wspólnych tematów. Łączył je strach o przebieg ciąży, każdej zależało, żeby urodzić zdrowego dzidziusia. Wspierały się i wzajemnie sobie doradzały.

Przekazywały sobie przepisy zdrowych dań, informowały się o ciekawych wyprzedażach. Ale ich znajomość nie zawęziła się tylko do spraw związanych z ciążą. Wszystkie czuły, że ta grupa przetrwa ze sobą lata. I bardzo im ta perspektywa odpowiadała. Już planowały wspólne wyjazdy z maluszkami. Zwierzały się sobie ze swoich problemów sercowych, ale i ze zwykłych codziennych dylematów. Pewnego dnia Katarzyna zapytała, czy to normalne że rosną włosy na brzuchu w ciąży. Bo jej urosły i nie wygląda to estetycznie. Czułaby się lepiej, gdyby się ich pozbyła, ale nie była pewna czy może. Krystyna, dla której to była druga ciąża, stwierdziła, że idealna będzie depilacja woskiem w ciąży. Katarzyna zapytała o opinię pozostałe koleżanki, ponieważ nie była pewna, czy taki zabieg jest na pewno bezpieczny.

Piękny brzuch

Niektóre nie miały tego problemu, ani zdania na jego temat. Ale niektóre miały jedno i drugie. I zgodnie twierdziły, że depilacja woskiem w ciąży jest ok., trzeba tylko wybrać profesjonalny zakład kosmetyczny. A najlepiej taki, który się w tym specjalizuje. Nie było łatwo, ale się udało. Katarzyna wybrała się w to miejsce i wypytała o wszystkie szczegóły panią, która miała wykonać usługę. Pani cierpliwie tłumaczyła z czego zrobiony jest wosk i zapewniła, że ciąża nie jest przeciwwskazaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *