Estetyka

Ewa była bardzo dumna z przemiany koleżanki. Wiedziała, że miała w tym jakiś swój udział, ale przede wszystkim Iza sama musiała tego chcieć. Nie można człowieka zmusić, żeby się zmieniał wbrew swojej woli. Widocznie Iza miała potrzebę, żeby się zmienić.

Odkryła swoje nowe oblicze i była bardzo z niego zadowolona. Aktualnie śledziła nowinki w modzie, trendy, wyciągała Ewę na zakupy i do fryzjera. Wciąż coś chciała zmieniać. Podobało jej się, że jest tyle możliwości. Dawniej jedyną kawą jaką pijała była zalewajka, zwana „kawą po turecku”, a kawa rozpuszczalna to był dla niej szczyt luksusu. Aktualnie bywała w modnych kawiarniach i próbowała nowych smaków. Była zaskoczona smakiem prawdziwej kawy i mnogością sposobów jej przyrządzania. Miała wrażenie jakby odkrywała świat na nowo. Jednego była pewna – nie zamierzała się cofać. Nie było możliwości powrotu do dawnej, zakompleksionej, nieśmiałej Izy. To dotyczyło każdego obszaru jej życia.

Depilacja hollywoodzka

Z Grzegorzem układało jej się wyśmienicie. Otwierali się na siebie i odkrywali swoje ciała. To były fascynujące odkrycia, bo okazało się, że w sferze intymnej też są świetnie dopasowani. Poczynali sobie coraz śmielej, a Iza czuła się z tym bardzo komfortowo. Ufała Grzegorzowi i wiedziała, że mogą rozmawiać ze sobą o wszystkim. Pewnego dnia zapytał ją, czy wie co to jest depilacja hollywoodzka. Oczywiście wiedziała, tylko była zaskoczona, że on też wie. Okazało się, że jej chłopakowi bardzo się podoba efekt, jaki przynosi taka depilacja. Przyznała, że też się nad nią zastanawiała, a teraz miała dodatkowy powód.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *