Depilacja bikini

Do pewnego momentu w życiu Iza była bardzo nieśmiała. Nie rozmawiała na pewne tematy, a gdy ktoś w towarzystwie poruszał krępujące ją kwestie, czerwieniała i nie odzywała się wcale. Najchętniej wtedy zapadłaby się pod ziemię. Miała jedną przyjaciółkę od serca, która była zupełnie inna.

Odważna, przebojowa, na bieżąco z modą i najnowszymi trendami. Zawsze wiedziała co się aktualnie nosi, jaki kolor włosów jest najmodniejszy i co się powinno założyć na daną okazję. Bywało, że pożyczała Izie sukienkę, albo marynarkę na jakąś podniosłą uroczystość. Czasem szły razem na zakupy, Ewa miała doradzić przyjaciółce co powinna sobie kupić, ale zawsze to się kończyło fiaskiem. Iza niby chciała zmian w swoim życiu, ale najbezpieczniej czuła się w swoim światku, w starych niemodnych dżinsach i flanelowej koszuli. Podczas gdy Ewa poznawała kolejnych mężczyzn, Iza jeszcze z nikim nie spotykała się na poważnie. Ale pewnego dnia poznała Grzegorza i tym razem naprawdę chciała się zmienić dla niego. Bardzo mu zależało na tym, żeby mu się spodobać.

Metamorfoza

Znów wybrały się na zakupy i tym razem Iza postanowiła, że kupi wszystko, co zasugeruje jej przyjaciółka. Było mnóstwo przymierzania, śmiechu i radości. Ewa zauważyła podekscytowanie Izy i zrozumiała, że przyjaciółka po raz pierwszy się zakochała. Zasugerowała, żeby wybrała się z nią na depilację nóg, pach i bikini. Iza zdziwiła się, kiedy usłyszała, że kobiety to robią i zrobiła wielkie oczy ze zdumienia, kiedy dowiedziała się, że są jakieś rodzaje depilacji bikini. Początkowo sceptyczna dała się szybko przekonać. W końcu chciała się poczuć jak kobieta nowoczesna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *